O mnie

Nazywam się Sonia i od dziesięciu lat zajmuję się pisaniem tekstów na zamówienie.

Mój pierwszy w życiu artykuł…był o sushi i opublikowało go pismo „Kariera”. Dawno już nie istnieje!

Moja ukochana praca… polegała na opisywaniu kwiatów dla Castoramy. To było słodkie życie!

W czasie wolnym… nadal czytam i piszę. Napisałam np. książkę dla dzieci „Drzewo spełniające życzenia” (wyd. Alegoria, 2012), opowiadania dla pism takich jak Lampa i Fabularie, a jeszcze na dodatek prowadzę bloga. Jeśli chcesz zobaczyć, o czym piszę po pracy, to zapraszam.

Ostatnio napisałam też e-booka pod tytułem: „Jak kupić dom na wsi, pracować zdalnie i jeszcze przy tym nie oszaleć”.

mockup1

Więcej o tym znajdziesz tu.

Jeśli szukasz kogoś, kto napisze dla Ciebie teksty na zamówienie, to odezwij się do mnie poprzez dział kontakt.

Gdzie mnie możesz znaleźć?

Copywriter w Warszawie/ Copywriter na Podlasiu

Wiem, że czasem wymiana maili nie wystarczy. Przy dużym projekcie najprościej się spotkać. Szukasz copywritera w Warszawie? To super. Jestem z Warszawy, i choć ostatnio przeprowadziłam się na Podlasie, to często tu bywam. Jeśli więc potrzebny Ci copywriter w Warszawie, z którym mógłbyś się czasem spotkać, to dobrze trafiłeś.

Podlasie jest duże, a ja mieszkam pod Siemiatyczami, więc nie wszędzie mam po drodze (tak, piszę to z myślą o Augustowie! Za każdym razem mnie dziwi, jak zdam sobie sprawę, że to też Podlasie). Jeśli jednak Twój biznes jest moich okolicach i szukasz copywritera z Bielska Podlaskiego, redaktora w Siemiatyczach czy osoby do pisania tekstów w Hajnówce, to możemy się spotkać.

To niektóre czasopisma i klienci, dla których dotychczas pisałam teksty na zamówienie:

indekskk.png0kk.pngeasemedia-logo.pngunnamedcastoramaloijindeksoijindekskhindeksihioprzechwytywaniekjhprzechwytywanieuygprzechwytywanieindeksindeksimagesljindekskujgalerie_handloweloga90_montibellocopyloga12copyloga11copyloga10copyloga6copyloga5copy8